Jak to działa?

  • Przesyłasz nam dokument tekstowy w formacie .doc za pośrednictwem e-maila. Oceniamy możliwość realizacji (decydują przede wszystkim aktualne zasoby czasowe).
  • Wysyłamy Ci informację o płatności. Po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto następuje realizacja zlecenia. W przypadku zleceń liczących więcej niż 10 stron rozliczeniowych możliwa płatność ratalna w miarę postępu prac.
  • Pracujemy nad Twoim zleceniem. Bądź pewien, że zawsze możesz sprawdzić stan realizacji tłumaczenia kontaktując się z nami via e-mail lub telefonicznie.
  • Odsyłamy Ci e-mailem gotowy tekst.

Cennik:

Cena za jedną stronę tłumaczenia wynosi:
z języka niemieckiego na polski: 30 zł
z języka polskiego na niemiecki: 30 zł
Usługa ekspresowa, czyli realizacja tłumaczenia w ciągu jednego dnia lub tłumaczenie więcej niż 5 stron dziennie: + 50%

Podstawą rozliczeniową jest strona o zawartości 1800 znaków ze spacjami wg wskazań edytora tekstu.


Szybko, profesjonalnie i rzetelnie tłumaczymy na język niemiecki (lub z niemieckiego na polski) różne rodzaje tekstów, m.in.: Strony www, opisy produktów, artykuły i posty blogowe, newslettery, e-maile, CV, życiorysy i listy motywacyjne, poradniki, broszury i wiele innych!

A może jesteś świeżo upieczonym absolwentem, szukasz pracy w Niemczech, a może dopiero wybierasz się na studia za granicą i potrzebujesz udokumentować swój dotychczasowy życiorys? Mając na uwadze, jak wielkie znaczenie może mieć nawet najmniejszy szczegół, pomożemy Ci sformułować wszelkie wymagane dokumenty aplikacyjne, w szczególności CV, życiorys czy list motywacyjny. Mając w zanadrzu profesjonalnie przygotowane dokumenty zdobędziesz pewność siebie i z werwą ruszysz na rynek pracy.