Jak to działa?

  1. Przesyłasz nam próbkę swojego tekstu do korekty – co najmniej 3 strony treści. Cena korekty pracy magisterskiej lub licencjackiej uzależniona jest od natężenia błędów, a co za tym idzie nakładu pracy potrzebnej do sprawdzenia tekstu. Na podstawie przesłanej próbki tekstu w krótkim czasie prześlemy Ci propozycję cenową via e-mail.
  2. Jeśli zdecydujesz się na naszą ofertę, prześlemy Ci informację o płatności. Po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto następuje realizacja zlecenia. W przypadku zleceń liczących więcej niż 10 stron rozliczeniowych możliwa płatność ratalna w miarę postępu prac.
  3. Przesyłasz nam swój tekst w formacie .doc drogą e-mail.
  4. Z zakasanymi rękawami zabieramy się do roboty i asap odsyłamy Ci e-mailem poprawioną pracę w dwóch wersjach – z zaznaczonymi błędami oraz gotową do druku.
  5. Rozliczamy się zgodnie z umową.
  6. Bronisz pracę na 5


  • Ceny za korektę prac magisterskich, licencjackich i innych mieszczą się w przedziale 15 – 20 zł za stronę przeliczeniową.
  • Strona przeliczeniowa to 1800 znaków ze spacjami wg wskazań edytora tekstu.
  • Usługa ekspresowa (więcej niż 8 stron dziennie lub wykonanie tego samego dnia) + 50%.

Własne błędy bardzo trudno jest wychwycić, nawet przy najszczerszych chęciach i wielokrotnym czytaniu. Zaufaj specjalistom i zleć profesjonalną korektę Twojego tekstu, a na pewno Twoja praca zyska ostatni szlif doskonałości. Sprawdzimy Twój tekst pod względem poprawności językowej z zaznaczeniem błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, gramatycznych i stylistycznych. Szybko wykonamy profesjonalną i rzetelną korektę pracy magisterskiej, licencjackiej i każdej innej, którą zdecydujesz się nam powierzyć. Możesz oczywiście w miarę pisania przesyłać nam do korekty kolejne rozdziały pracy – umożliwi nam to na bieżąco pomóc Ci w zapobieganiu powtarzającym się błędom.

Zyskasz podwójnie – zdobędziesz wiedzę, a dodatkowo zapłacisz mniej!