Warto zadbać o profesjonalny wizerunek firmy na wszystkich płaszczyznach. Jedną z ważniejszych jest niewątpliwie internet. Dlatego też przygotujemy dla Państwa kompleksowy audyt treści, które mają zostać zamieszczone na stronie internetowej w niemieckiej wersji językowej. Sformułowany po niemiecku tekst sprawdzimy nie tylko pod kątem jego poprawności gramatycznej, stylistycznej czy ortograficznej, ale także ocenimy poprawność i dokonamy korekty kodu html w obrębie meta description, tytułu strony, jej opisu czy użytych słów kluczowych. Ma to ogromny wpływ na pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach internetowych.

Chętnie pomożemy Państwu także w prowadzeniu biznesowej korespondencji w języku niemieckim, komponowaniu ofert, broszur, newsletterów, katalogów, opisów produktów i innych. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i gotowi do stałej współpracy! Zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną, wówczas będziemy mogli ustalić wszelkie szczegóły, w tym także cenę, która uzależniona jest od ilości i złożoności zlecenia.


Nasza oferta dotyczy również tworzenia lub tłumaczenia:

  • Treści na stronę internetową;
  • Opisów produktów, kategorii produktowych sklepów internetowych, itd.;
  • Newsletterów, broszur informacyjnych, reklam, plakatów, e-maili, artykułów blogowych i innych;
  • Treści potrzebnych do pozycjonowania strony w internecie, np. unikalnych wpisów do katalogów oraz tzw. ‚precli’ o odpowiednim zagęszczeniu słów kluczowych.

Ponadto ustalimy odpowiednie parametry kodu html (opisy meta, tytuł strony, słowa kluczowe itd.), co ma istotny wpływ nie tylko na przejrzystość strony internetowej, ale także korzystne pozycjonowanie jej w wyszukiwarkach internetowych, jak Google czy Bing.